Zintegruj dane i zautomatyzuj powtarzalne procesy na platformie FME

Zoptymalizuj procesy biznesowe i osiągnij przewagę konkurencyjną
dzięki integracji danych i automatyzacji powtarzalnych procesów.

 • Duża ilość danych z wielu różnych źródeł sprawia, że masz trudności w ich synchronizacji i migracji pomiędzy systemami?
 • Pozyskiwanie i ręczna weryfikacja danych oraz powtarzalne procesy zajmują Ci czas, który można byłoby przeznaczyć na inne czynności?
 • Z powodu nieusystematyzowanych, niskiej jakości danych masz opóźnienia w projektach?
 • Korzystasz z wielu różnych systemów i chcesz zintegrować je przy pomocy jednego narzędzia, by pozyskać i udostępnić kluczowe informacje?
 • Coraz trudniej jest Ci zarządzać wieloma systemami, a wraz z dodawaniem kolejnych narzędzi integracja punkt-punkt staje się bardziej kłopotliwa?

Problemy te możesz rozwiązać dzięki FME – platformie integracji danych z najlepszym wsparciem dla danych przestrzennych, rozwiązań BI oraz innych popularnych systemów biznesowych. Z FME bez kodowania zintegrujesz dane i systemy oraz zautomatyzujesz powtarzalne procesy w firmie. Podejmij wyzwanie i z naszą pomocą wydobądź ze swoich danych więcej cennych informacji!

Jak FME pracuje z danymi?

Poznaj FME i jego możliwości w dziedzinie integracji danych i automatyzacji procesów:

Połączenie źródeł danych

Konwertuj dane z jednego formatu do drugiego (lub nawet z kilku formatów) w interfejsie “przeciągnij i upuść”, bez konieczności kodowania!

 • Udostępniaj i łącz się z ponad 450 źródłami danych i aplikacjami
 • Rozszerzaj możliwości FME za pomocą niestandardowych połączeń – API, R lub Python
 • Wspomagaj decyzje biznesowe, usuwając silosy danych

Przekształcanie danych

Manipuluj danymi i ich modelami, by zyskać pewność, że masz dokładnie to, czego potrzebujesz

 • Modyfikuj, filtruj, obliczaj używając gotowych narzędzi
 • Weryfikuj dane, by zapewnić im najwyższą jakość
 • Twórz niestandardowe przepływy pracy bez kodowania
 • Dostosuj przepływy pracy do zmieniających się wymagań

Automatyzacja przepływów pracy

Konwertuj i przekształcaj dane automatycznie, nawet przez 24/7

 • Uruchamiaj automatyczne procesy integracji danych używając przepływów pracy opartych na zdarzeniach
 • Twórz harmonogramy, by wysyłać dane tam, gdzie potrzebujesz
 • Buduj automatyzacje za pomocą interfejsu wizualnego
 • Ogranicz wysiłek włożony w ręczne wykonywanie powtarzalnych zadań
 • Wysyłaj powiadomienia i przesyłaj dane bezpośrednio do folderu wyjściowego

Dajemy Ci dostęp do platformy integracyjnej FME, ale również...

Analizę potrzeb w zakresie integracji danych i systemów oraz automatyzacji procesów

Pracujesz z wieloma źródłami i formatami danych? Chcesz je ze sobą sprawnie zintegrować, ale nie wiesz, jak wdrożyć ten proces u siebie w firmie? Umów się na wstępną konsultację. Porozmawiamy o Twoich celach i potrzebach, poznamy dane, z którymi pracujesz i przedstawimy Ci możliwości FME. Pokażemy także inne rozwiązania, które mogą się przydać w Twojej firmie.

Szkolenia skrojone pod potrzeby Twoje i Twojej firmy

Nasze szkolenia umożliwią Ci poznanie metodyki pracy z FME oraz ze wszystkimi możliwościami tej platformy (lub ich większością ?). Oprócz szkoleń standardowych (FME Desktop Basic, FME Desktop Advanced, FME Server) i specjalistycznych możemy też przeprowadzić szkolenia dopasowane do Twoich projektów.

Wsparcie we wdrożeniu rozwiązania do Twoich projektów

Certyfikowani eksperci FME chętnie pomogą Tobie i Twojemu zespołowi w realizowaniu projektu od początku do końca. Służymy radą oraz naszym doświadczeniem w budowaniu skryptów, integracji systemów, pozyskiwaniu i przetwarzaniu różnych zbiorów danych, oraz w dalszym rozwoju istniejących już procesów FME.

FME - platforma integracyjna, która dopasuje się do potrzeb Twojego biznesu

Z FME możesz więcej! Zobacz, co nasi klienci zyskują dzięki FME:

Samodzielność w pozyskiwaniu i integracji danych wieloźródłowych

od danych przestrzennych, przez bazy i hurtowanie danych, po systemy biznesowe i chmurowe dzięki narzędziu, które nie wymaga umiejętności kodowania

Skuteczniejsze podejmowanie decyzji biznesowych i oszczędność czasu

dzięki uporządkowanym danym oraz automatyzacji cyklicznych procesów

Wzrost jakości usług Twojej firmy

dzięki możliwości przetwarzania i migracji ogromnych zbiorów danych, koordynacji wielu procesów oraz kontroli jakości danych, dzięki odpowiednim narzędziom oraz skalowalnej i elastycznej architekturze FME.

Sprawne zarządzanie systemami

dzięki ich integracji w jednemu narzędziu, wraz z możliwością dodania nowych narzędzi do istniejących

Centralne repozytorium danych

do którego dostęp mogą mieć wszyscy uprawnieni pracownicy, nawet z poziomu przeglądarki

Dlaczego warto z nami współpracować?

Globema to jedyny oficjalny partner Safe Software i reseller FME w Polsce.

Nasz zespół to doświadczeni eksperci FME, a o naszych umiejętności świadczy komplet certyfikatów – FME Certified Professional, FME Server Certfied Professional, FME Certified Trainer.

Należymy do Partner Expertise Program – jesteśmy certyfikowanym ekspertem FME w sektorach: Local Government, Federal Government, Utilities, Telecommunications, Energy, AEC i Commercial.

Zaufali nam

Visimind pozyskuje i opracowuje zobrazowania 2D/3D w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych. Dostarczamy bezpieczne i kompleksowe rozwiązania informatyczne wspierające procesy komunikacji, dokumentacji oraz zarządzania majątkiem sieciowym OSD, OSP. W dniach 11-13.05.2020 firma Globema Sp. z o.o. przeprowadziła szkolenia zdalne z obsługi programu FME na poziomie podstawowym. Powyższa usługa została zrealizowana na wysokim poziomie technicznym i merytorycznym.

KGHM Polska Miedź S.A Centralny Ośrodek Przetwarzania danych Informacji poświadcza, że w latach 2018/2019 firma Globema Sp. z o.o. realizowała i realizuje do chwili obecnej z wynikiem pozytywnym usługi dostawy licencji i wsparcia serwisowego dla ekspolatowanego w KGHM Polska Miedź S.A oprogramowania FME Server oraz FME Desktop Database.

Firma Globema Sp. z o.o. przeprowadziła na zlecenia Ministerstwa Środowiska szkolenia z zakresu FME. Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili poziom merytoryczny zaangażowanie i kompetencje trenerów prowadzących szkolenia, podobnie jak jakość przygotowanych materiałów.

Firma Globema Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zrealizowała w okresie sierpień - listopad 2012 dostawę licencji oprogramowania FME oraz wykonała usługi konsultacyjne związane z tym oprogramowaniem dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie. Wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością.

Firma Globema Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zrealizowała w dniach od 4 października do 28 grudnia dostawę licencji oprogramowania FME oraz wykonała usługi konsultacyjne związane z oprogramowaniem dla Państwowego Instytutu Geologicznego.

Poznaj historie naszych klientów

Do czego można wykorzystać FME? Jakie procesy w firmie wspiera platforma integracyjna? Sprawdź, jak nasi klienci z branż takich jak telekomunikacja, transport czy utilities, korzystają z FME i jak oprogramowanie pomaga im w codziennej pracy.

Nasz plan działania krok po kroku

Wdrożenia rozwiązań z zakresu integracji danych i automatyzacji to złożony proces – przeprowadzimy Cię przez wszystkie jego etapy! Będziemy wspierać Cię od początku do końca, już od pierwszej rozmowy o Twoich potrzebach i wymaganiach, aż po rozbudowę rozwiązania o dodatkowe funkcjonalności. Mamy w tym doświadczenie, a integracja danych to nasza specjalność. Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

1. Wstępna analiza potrzeb

Wspólnie określimy Twoje potrzeby i cele oraz przyjrzymy się danym, z którymi pracujesz. Poznasz możliwości FME, które mogą być przydatne w Twojej pracy. Następnie przedstawimy propozycję rozwiązania oraz plan działania. Ty decydujesz, czy chcesz z nami współpracować.

2. Wdrożenie

Ustalamy szczegóły współpracy i podpisujemy umowę. W ramach wdrożenia dostarczamy licencje FME niezbędne do jego realizacji, konfigurujemy je w wybranym środowisku instalacji. Podczas szkoleń uczymy Cię samodzielnego korzystania z narzędzi po zakończeniu wdrożenia.

3. Radość z rozwiązania i dalsza optymalizacja

Po zakończonym wdrożeniu staramy się nadal wspierać Cię w procesach oraz pomagać w optymalizacji rozwiązania, aby Twoja firma czerpała z niego jak najwięcej korzyści. Jesteśmy otwarci na kolejne wdrożenia w dziedzinie integracji danych i automatyzacji procesów.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach.

Konsultacja z nami jest bezpłatna i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami – możesz po prostu upewnić się, czy usługa sprawdzi się w Twojej firmie. Już dziś umów się na spotkanie i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci usprawnić pracę z danymi.